Компанія Zanco представила нову версію найменшого телефону – він став на сантиметр більше, але отримав камеру, кольоровий дисплей і навіть вбудовані ігри.

У 2017 році Zanco представила найменший телефон Tiny T1 – його корпус в висоту був всього 4,67 см. Але у нього був зовсім мініатюрний монохромний дисплей, а крім дзвінків і SMS він не вмів нічого робити. Тому компанія представила поліпшену версію найменшого телефону.

Tiny T2 все ще дуже маленький, його габарити – 6,1 × 3 × 1,65 см. І важить він всього 31 грам. При цьому в телефоні з’явився кольоровий дисплей, камера, радіо, MP3 / MP4 плеєр і цілий набір вбудованих ігор, включаючи легендарну Doodle Jump.

Також в телефоні в два рази зросла автономність – він пропрацює до 7 днів без підзарядки. Ще його можна використовувати як мініатюрний плеєр і підключити бездротові навушники через Bluetooth. Через камеру з роздільною здатністю 0,3 Мп можна знімати фото і навіть записувати відео.

За попереднім замовленням на Kickstarter телефон Tiny T2 коштує всього $ 59 – близько 1,450 тис. гривень за курсом 11 лютого. Компанія вже зібрала потрібну суму для виробництва, тому перші покупці скоро отримають мініатюрні телефони – в квітні 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут