Щороку в лютому в Барселоні має відбутися виставка мобільної електроніки Mobile World Congress (MWC). Через спалах коронавірусу 2019 nCoV деякі бренди бояться її відвідувати.

Південнокорейська компанія LG оголосила про те, що їй доведеться пропустити виставку, оскільки вона не хоче піддавати ризику здоров’я своїх співробітників. Анонси нових продуктів LG будуть зроблені пізніше на окремих заходах або прес-релізах.

Від поїздки на MWC відмовилася і китайська компанія ZTE. Вона пояснила це складністю з отриманням віз і плануванням перельотів, а також тим, що не хоче доставляти незручності іншим виробникам електронної продукції.

На MWC не поїдуть лише представники LG з Південної Кореї і ZTE з Китаю, співробітники цих компаній з інших країн збираються відвідати виставку. Організатори MWC стверджують, що спалах коронавірусу 2019 nCoV не вплине на проведення заходу. Вони обіцяли вжити додаткових заходів безпеки: будуть ретельніше дезінфікувати приміщення та попросили учасників виставки обійтися без рукостискань.

Перше зараження 2019 nCoV людиною зафіксовано в грудні 2019 року. Станом на 5 лютого заражено 24560 чоловік, 493 померли, 910 вилікувані. Кількість заражених кожен день збільшується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут