Компанія Huawei переживає не найспокійніші часи через торговельну напруженість між Китаєм і США, а також американських санкцій. В даний момент компанія працює над власною альтернативою Android, що отримала назву Harmony OS, а також над сервісами Huawei Mobile Services (HMS).

Крім того, стало відомо, що Huawei також планує почати демонстрацію рекламу на своїх смартфонах. Дана інформація була підтверджена різними джерелами і “Умовами використання” сервісів Huawei Mobile Services, які потрапили в Мережу.

У цьому документі Huawei підтвердила факт створення рекламної платформи Huawei Ads, яка незабаром може бути запущена для пристроїв компанії, позбавлених додатків і сервісів Google. У витеклих документах йдеться про те, що компанія буде збирати і зберігати особисту інформацію користувачів для персоналізації реклами протягом року. Дані будуть зберігатися ЦОД, розташованих в Гонконзі і Сінгапурі. Якщо Користувач дасть свою згоду, Huawei Ads також збиратиме та оброблятиме інформацію про місцезнаходження (через GPS) для надання “географічно коректної” реклами.

Нагадаємо, рекламні оголошення в MIUI є найбільш критикованою особливістю даної оболонки для смартфонів Xiaomi і Redmi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут