Смартфон Xiaomi Black Shark 3 стане першим мобільним пристроєм, що має 16 ГБ ОЗУ. Подібний обсяг оперативної пам’яті забезпечить гаджету можливість використовувати його в мобільних іграх.

Серед різних пристроїв, що випускаються компаніями, рекордним обсягом ОЗУ вважається 12 ГБ, так як їм забезпечують девайси ігрового сегмента і дорогі флагмани. Як правило, випускаються лімітовані версії, створені на основі базових моделей. Дані девайси затребувані користувачами, що віддають перевагу максимальним технічним характеристикам. Одним із прикладів є південнокорейський Samsung Galaxy S10 Plus з 12 ГБ ОЗУ і 1ТБ вбудованої пам’яті. Китайська компанія Xiaomi не розголошує інформацію, що стосується моделі Black Shark 3. Згідно з наявними відомостями, крім рекордної оперативної пам’яті апарат отримає вбудований 5G модем, який забезпечить можливість працювати в сучасних стільникових мережах.

Ігровий смартфон буде функціонувати на топовом чіпсеті Snapdragon 865 від Qualcomm. Даний процесор є найпотужнішим з випускаються в світі, відзначають експерти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут