Смартфон iPhone XS відповідає ступеню захисту IP68, тобто їм не тільки без проблем можна користуватися в дощ і сніг, він витримує занурення у воду на глибину до одного метра протягом півгодини.

Користувач iPhone XS з китайської провінції Гуйчжоу, повідомляє про те, що його смартфон випадково впав у ванну. Він відразу ж дістав його і постарався висушити. В результаті з’ясувалося, що функція розпізнавання користувача по обличчю перестала коректно працювати.

Він звернувся в сервісний центр, який уклав, що це негарантійний випадок, а ремонт смартфона обійдеться приблизно в 700 доларів. При цьому термін гарантії ще не закінчився. Власник смартфона обурився, пославшись на опис ступінь захисту IP68 і на ті півгодини, які смартфон може перебувати під водою.

Персонал сервісного центру, відповідаючи на претензії користувача, заявив, що водостійкість смартфона гарантована тільки при впливі бризок. Втоплені смартфони автоматично знімаються з гарантійного обслуговування.

На офіційному сайті Apple йдеться про те, що iPhone XS є бризкозахищеним, водостійким і пилонепроникним, проте ефективність захисту може бути знижена через щоденний знос. Шкоди, нанесений зануренням в рідину, не покривається гарантією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут