Смартфони серії Xiaomi Mi є флагманськими моделями бренду і завжди випускаються з топовими характеристиками, включаючи новітній флагманський чіпсет Snapdragon, потужні камери і привабливий дизайн. Крім того, Xiaomi випускає щорічно два варіанти, включаючи стандартну версію і модель Pro. Зараз, коли наближається 2020 рік, почали з’являтися чутки про прийдешню серію Mi 10. Згідно з останніми чутками, Mi 10 Pro виставить найшвидшу в світі технологію зарядки.

На думку надійного китайського типстера, топовий варіант Mi 10 зуміє повністю зарядитися від 0 до 100% всього за 35 хвилин. Минулі чутки припускали, що він може включати технологію 66-ватної швидкої зарядки. Два смартфона з підтримкою 5G були виявлені недавно представником 3C в Китаї зі своїми зарядниками. Ці телефони носили модельні номери M2001J1E/C і M2001J2E/C. В повідомленнях стверджується, що J1 і J2 є кодовими іменами мобільних апаратів Mi 10. Лістинг 3C розкрив, що M2001J1E/C з’явиться з зарядним пристроєм MDY-11-EB з швидкою зарядкою на 66 Вт. У стандартному варіанті з номером M2001J2E/C використовується зарядник MDY-11-EF на 30 Вт.

З лістингу 3C з’ясувалося, що смартфони Mi Note 10 підтримуватимуть мережі 5G. Поряд з цим співзасновник Xiaomi Лін Бін підтвердив, що наступним флагманом бренду стане Mi Note Pro 10. Очікується, що телефони надійдуть з новим чіпсетом Snapdragon 865, підтримує двухрежимное підключення 5G. Також є повідомлення про те, що в майбутніх флагманах може бути встановлена камера 108 Мп і дисплей з високою частотою регенерації.

На жаль, інші деталі цих телефонів поки невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут