На що відбулася вчора четвертої бізнес-конференції виконавчий директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) повідомив, що всього через 9 років після заснування інвестиції в напрям досліджень і розробок у минулому році досягли 830 млн доларів.

Обсяг інвестицій цього року перевищить 1 млрд доларів. Xiaomi збирається в наступному році вкласти близько 1,43 млрд доларів в дослідження і розробки. Лідер Xiaomi впевнений, що інвестиції в даний напрямки означають інвестиції в майбутнє. Тільки інновації можуть сприяти прогресу Xiaomi.

Також було оголошено, що дохід компанії від міжнародних продажів досяг 48% в третьому кварталі 2019 року і скоро перевищить 50%. Сьогодні можна з упевненістю говорити, що Xiaomi закріпилася на міжнародному ринку.

Xiaomi вийшла на ринок з недорогими смартфонами, пізніше компанію стали сприймати як виробника дешевих, але хороших смартфонів. Цього року Xiaomi заявила про своє бажання позбутися образу виробника дешевої продукції, одночасно відокремивши бренд Redmi.

Фахівці впевнені, що в найближчі роки Xiaomi стане глобальним підприємством. Так називають величезні компанії, численні філії яких розкидані по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут