Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) кілька годин тому на своїй сторінці в Twitter опублікував фотографії реального захисного чохла для смартфона Huawei P40.

Фотографії підтверджують головну дизайнерську особливість смартфона Huawei P40. Мова йде про прямокутному блоці на задній панелі, в якому будуть розміщені всі модулі основної камери.

Нагадаємо, витоку вказують на те, що лінійка смартфонів Samsung Galaxy S11 отримає абсолютно ідентичний дизайн задньої панелі і блоку основної камери. Передбачається, що в наступному році на ринку з’явиться досить багато смартфонів, які будуть виконані приблизно в такому ж ключі.

Кнопки включення і регулювання гучності знаходяться на правій панелі смартфона, внизу видно отвори під роз’єм USB-C і отвір для гучномовця. На верхній панелі смартфона розташовується мікрофона, роз’єму 3,5 мм в даному випадку на буде.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Раніше керівник Huawei по споживчому бізнесу підтвердив, що презентація лінійки смартфонів Huawei P40 відбудеться в кінці березня наступного року. Разом зі смартфонами представлять нові сервіси і додатки Huawei, які повинні стати альтернативою сервісів Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут