Не можна заперечувати того факту, що форм-фактор сучасних смартфонів не має на увазі величезного розмаїття дизайнерських ідей, як це було за часів звичайних мобільних телефонів.

Однак часом створюється враження, що виробники смартфонів чи то лінуються, чи то навмисно роблять якомога менш оригінальні пристрої.

Коли свого часу на ринок вийшов iPhone 6 Plus, всі кинулися копіювати його розташування камери. Потім з’явився iPhone X, і ситуація повторилася.

Повного копіювання дизайну камери iPhone 11 ми не побачимо, але тренд на 2020 рік вже визначено. І це чудово демонструє колаж, зроблений інсайдером OnLeaks.

Як можна бачити, майже всі смартфони на зображенні отримали або отримають дуже схожі зовні модулі камер. І хоча за формою вони часто не такі, як у актуальних смартфонів Apple, навряд чи варто заперечувати той факт, що саме купертинці знову задали тренд.

Інше питання, навіщо виробники сліпо копіюють цей дизайн, хоча деякі з них раніше випускали досить самобутні апарати. Особливо забавно виглядають на цьому тлі Huawei P40 і P40 Pro, адже компанія обіцяла абсолютно новий дизайн. А в підсумку він хоч і новий для самої Huawei, але рівно такий же, як у всіх.

1 коментар

  1. При чем тут Купертиновцы ??? Huawei первыми ввели квадратный блок камеры в Mate 20 серии , а в ипхонах квадрат просто передвинули в свой ублюдский угол …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут