Раніше в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) з’явився смартфон під каталожним номером SM-A015F. Пізніше було доведено, що на ринок смартфон вийде під назвою Samsung Galaxy A01.

Тепер же у нас є комп’ютерні зображення Samsung Galaxy A01, які надав виробник захисних чохлів для смартфонів. Прозорий силіконовий чохол зовсім не заважає розгледіти Samsung Galaxy A01 у всіх деталях.

Фронтальна камера розташовується в каплевидному вирізі в центральній верхній частині екрану, а основна камера, яка складається з двох датчиків зображення, знаходиться в верхньому лівому кутку задньої панелі.

На верхній панелі видно роз’єм 3,5 мм для підключення навушників, а отвір для гучномовця розташовується в нижній частині задньої панелі. Для зарядки та передачі даних є роз’єм USB-C.

Цей бюджетний смартфон отримає екран діагоналлю 5,7 дюйма, акумулятор ємністю 3000 мАг, 2 ГБ оперативної і 16 ГБ незалежної флеш-пам’яті.

Samsung Galaxy A01 стане молодшою моделлю лінійки Galaxy A і найдешевшим смартфоном компанії, його вихід очікується найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут