Один з користувачів Reddit попередив співтовариство Xiaomi про те, що при встановленні певних шпалер на смартфон Mi 9 він починає працювати з помилками.

За словами користувача з ніком «Soroush_kohan», він змінив шпалери на своєму смартфоні, після чого його екран відразу почав включатися і виключатися. Спершу він горить одну секунду у включеному стані, потім вимикається, а потім знову включається на одну секунду. При цьому він вібрує двічі. Після 5-6 разів з’являється екран завантаження, який відображає 3 варіанти — перезавантаження, стирання даних, звернення в Mi Assistant. При виборі першого варіанту все повторюється.

На перший погляд завантажені Soroush_kohan шпалери не здавалися підозрілими. Це чорне зображення з кольоровою рамкою, які він сам скачав в Google. Але як тільки він встановив їх на головний екран, почалися проблеми.

Крім того, слід зазначити, що деякі користувачі Reddit протестували дані шпалери на Xiaomi Mi 9T Pro. І схоже, що помилка повторюється. На даний момент невідомо, чи може ця помилка бути застосована до всіх телефонами Xiaomi або тільки для деяких моделей, але все, здається, вказує на те, що це внутрішня проблема прошивки MIUI.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут