Відмінно зарекомендований мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці процитував лідера бренду Redmi.

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбинг (Lu Weibing), який регулярно спілкується з шанувальниками на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo, натякнув, які нововведення в області оперативної пам’яті варто чекати нових флагманських смартфонах Xiaomi і Redmi.

Він підтвердив, що в першому кварталі наступного року на ринку з’являться смартфони, які будуть оснащені оперативною пам’яттю LPDDR5. Цілком логічно припустити, що мова йде про ювілейний флагман Xiaomi Mi 10. Крім того, можливо, така пам’ять також буде використовуватися в розігнаної версії Redmi K30, яка буде називатися Redmi K30 Pro або Redmi K30 Premium Edition. І Xiaomi Mi 10, і Redmi K30 Pro/Premium повинні бути оснащені однокристальних системою Snapdragon 865.

Варто нагадати, що однокристальні системи Snapdragon 855 і Snapdragon 855 Plus не підтримують оперативну пам’ять LPDDR5.

Нагадаємо, Samsung Electronics оголосила про початок серійного випуску мікросхем пам’яті LPDDR5 щільністю 12 Гбіт ще влітку цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут