Компанія Samsung Display, яка є основним світовим постачальником панелей OLED, пов’язує нові можливості зростання продажів цієї продукції з попитом на смартфони з підтримкою мереж 5G.

Панелі OLED для смартфонів користуються підвищеним попитом, оскільки вони добре підходять для ігор і перегляду відео на мобільних пристроях. Технологія OLED забезпечує малий час відгуку, низьке енергоспоживання і чудову якість зображення. Виробники смартфонів, включаючи Samsung Electronics, Apple, Huawei, Oppo і Vivo, в основному використовують панелі OLED у флагманських моделях.

Фахівці аналітичної компанії IDC очікують, що поставки смартфонів 5G всього за рік зростуть більш ніж у 17 разів: з 11 млн штук в цьому році до 190 млн штук в наступному році. Вони також прогнозують, що в 2023 році поставки смартфонів 5G досягнуть 540 млн одиниць, що буде еквівалентно 31% всіх поставок смартфонів.

За даними консалтингової фірми IHS Markit, компанія Samsung Display в даний час займає 86% світового ринку OLED панелей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут