Протягом останніх декількох років лідерами індустрії смартфонів компанії Samsung і Apple, але китайські компанії істотно наростили темпи продажів і продовжують це робити.

Huawei була на третій позиції протягом декількох років, нещодавно вона вийшла на друге місце, випередивши Apple. Якби не американські санкції, то Huawei вже очолила б ринок смартфонів.

Інші китайські компанії також піднімаються все вище. Сьогодні на спеціальній конференції Xiaomi, що відбулася в Японії, офіційний представник компанії повідомив, що Xiaomi є четвертою за постачання компанією на ринку смартфонів.

У даний момент виробник розгорнув свою діяльність в 90 країнах і регіонах по всьому світу. Цікаво те, що в 42 країнах і регіонах Xiaomi входить в п’ятірку найуспішніших виробників смартфонів. Так що рівень впізнаваності цієї марки сьогодні дуже високий.

Крім того, було оголошено про те, що компанія разом зі своїми партнерами випустила вже більше 2000 моделей розумних пристроїв, а загальна кількість проданих пристроїв Інтернету речей під маркою Xiaomi перевищує 213 млн одиниць.

Xiaomi знову заявила, що маржа її продуктів не перевищуватиме 5% у всіх регіонах, хоча зовсім недавно з’ясувалося, що це не так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут