Про випуск нового складного смартфона Xiaomi з гнучким дисплеєм стало відомо ще на початку 2019 року, проте після показу пристрою на відео, виробник про нього не згадував. Тепер же інсайдери опублікували в мережі перші зображення очікуваної «розкладачки».

Судячи з картинкам, які з’явилися на сторінці інсайдера Макула Шарми в Twitter, компанія Xiaomi запатентувала новий формат для своїх складних моделей. Девайс отримає великий дисплей, який можна буде скласти навпіл. Не виключено, що на даному етапі виробник продовжує експериментувати з можливими варіантами. Один з них – звичайна класична «розкладачка», але з оригінальним дизайном. Дана модель, ймовірно, отримає рухливий модуль з додатковим дисплеєм і камерами, які при розвороті можна буде використовувати для селфі.

Профільні журналісти вважають, що новинка в підсумку виявиться схожою на Motorola RAZR і ASUS Zenfone 6. Втім, судити про нову модель Xiaomi поки ще занадто рано. На даний момент ніхто не знає, коли варто очікувати презентації анонсованого смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут