Технічні характеристики Samsung Galaxy S10 Lite з’явилися на одному з найпотужніших графічних крос-платформних додатків GFXbench. Як випливає з даних бенчмарка, девайс отримав новий флагманський чіпсет Qualcomm – Snapdragon 855.

Багато авторитетних інформатори стверджують, що Samsung Galaxy S10 Lite і Galaxy A91 є однією і тією ж моделлю. Єдина відмінність в них, так це те, що вони відправляться на ринки різних регіонів. Втім, ні перший, ні другий девайс поки не були презентовані виробником офіційно, тому такі твердження, що надходять від різних джерел, сприймати як факт не варто. Останнім часом про прийдешнє Samsung Galaxy S10 Lite з’являлося чимало цікавих відомостей. Деякі з них підтвердила інформація, опублікована в базі GFXbench.

Як випливає з даних бенчмарка, гаджет отримав дисплей на 6,7 дюйма з роздільною здатністю 2 400 на 1 800 пікселів, однокристальну Snapdragon 855 і встановлену операційну систему Android 10. Обсяг оперативного пам’яті досягає 8 ГБ, обсяг ПЗУ складе 128 ГБ. В багатопоточних тестах мобільний пристрій отримало 742 і 2 604 балів. Презентація Galaxy S10 Lite запланована на січень 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут