Згідно зі свіжим дослідженням, в третьому кварталі цього року компанія Apple домінує на світовому ринку дорогих смартфонів. Слідом за нею йдуть компанії Samsung і Huawei.

У звіті наголошується, що частка Apple на ринку елітних смартфонів продовжила збільшуватися з 48% до 52%. Samsung і Huawei знаходяться досить далеко, як від Apple, так і один від одного. Їх частки на ринку дорогих смартфонів становлять всього 25% і 12% відповідно.

iPhone XR став найбільш продаваним смартфонів високого класу В у всьому світі, в основному завдяки відносно розумному співвідношенню ціни і можливостей. Серії Huawei Mate 30 і P30 дуже добре продавалися на китайському ринку, де вони зайняли більше 80% преміального сегмента.

Варто відзначити, що One Plus також входить в п’ятірку лідерів в списку. Частка компанії на цьому ранці досягла 2%, головним чином тому, що моделі виробника дуже популярні на індійському ринку. У LG теж 2%.

Дорогі моделі в цьому році користуються підвищеним попитом. Завдяки різним моделям, зокрема серіям Galaxy S10 і Galaxy Note10 річний приріст склав 145%. Звіт також показує, що в третьому кварталі цього року ринкова ціна на смартфони високого класу продовжувала зростати. Це пояснюється появою на ринку 5G-смартфонів.

Що стосується поточної частки на ринку 5G-телефонів, то Samsung посіла перше місце (74%). Компанії LG і Vivo зайняли 11% і 5% нового ринку відповідно. У Південній Кореї були вперше запущені комерційні мережі 5G, тому Samsung та LG мають перевагу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут