Деякий час назад Google випустила шість додатків для зменшення залежності від смартфона. При цьому подібні функції тестувалися в режимі Google Focus для Android 10, анонсованому на початку року на I / O 2019. Як стало відомо, тепер скористатися новою корисною функцією зможуть також власники дев’ятої версії «зеленого робота».

Google Focus став розширенням функцій Digital Wellbeing ( «Цифрового благополуччя»), доступним всім користувачам Android 10. Для тих, у кого ця ОС вже встановлена, ніяких додаткових завантажень не потрібно. Однак в Google вирішили зробити новий режим доступним і на смартфонах під управлінням Android 9 Pie. Знайти його можна все в тому ж розділі налаштувань Digital Wellbeing.

Функція деякий час перебувала в стадії «бети», і зараз відбувся її повноцінний реліз. Разом з цим розробник представив кілька нововведень:

  • З’явилася можливість включення і відключення режиму фокусування за розкладом. Наприклад, його можна запрограмувати автоматично включатися під час навчання або роботи.
  • З’явилася можливість робити невеликі перерви, щоб відволіктися від смартфона на 15-20 хвилин, відключивши повідомлення і нагадування на цей термін.

За допомогою Google Focus користувач може вручну вибрати програми, які будуть «відключатися» при активації цього режиму. Наприклад, можна додати всі месенджери, клієнти соціальних мереж, YouTube і гри, щоб нічого не відволікало під час занять важливими справами. При необхідності режим можна призупинити на 5, 15 або 30 хвилин, щоб скористатися заблокованими додатками. Перевагою Google Focus може стати той факт, що для його роботи не потрібна установка додаткових програм. Всі потрібні інструменти включені в саму операційну систему.

Для активації нового режиму досить перейти в настройки Digital Wellbeing.

джерело: theverge.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут