Інсайдер Xiaomishka вирішив висміяти зовнішній вигляд смартфона Redmi K30 ще до його релізу. За його словами, Xiaomi вирішила представити оригінальний продукт, але він вийшов настільки кумедним, що може не отримати відгуку від споживачів.

«Я не здивуюся, якщо такі смартфони скоро з’являться в аркадах, в яких треба витягати призи за монетки. Він виглядає дуже дивно. Розташування камер вибрано таким чином, щоб об’єктиви можна було закрити в найбільш непередбачуваний момент. У цій гонитві за оригінальністю я не зовсім підтримують компанію », – написав Xiaomishka.

Знімок нового смартфона з’явився в базі даних TENAA кілька днів тому. На ньому помітно, що блок об’єктивів на задній частині пристрою розташований по центру. Багато користувачів китайських соціальних мереж вже засудили Xiaomi за такий дизайн приладу, так як його буде не зручно тримати в руках при спробі зробити фото.

Візуально пристрій дуже схожий на Samsung Galaxy S 10 Plus, але буде належати до середнього цінового сегменту. Розробники обіцяють, що він отримає якісний процесор і мінімум 4 гігабайти оперативної пам’яті. Офіційний анонс Redmi K30 відбудеться 10 грудня. Оформити попереднє замовлення на нього можна буде з наступного дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут