На цьому тижні з’явилися подробиці про смартфон Samsung Galaxy S10 Lite, який повинен стати найдоступнішою моделлю поточної флагманської лінійки.

Презентація Samsung Galaxy S10 Lite і Note10 Lite очікується в грудні, однак, згідно з останніми даними, офіційний анонс пристроїв відклали на січень наступного року.

Тепер же ресурс Slashleaks опублікував якісні рендери Samsung Galaxy S10 Lite, який демонструють нам несподіваний дизайн лицьової панелі. Де камера? Таким буде перше питання, яке хочеться задати при погляді на ці зображення.

Фронтальна камера не врізана в активну область дисплея, вона також не є висувний, судячи з відсутності будь-яких вирізів у верхній частині корпусу.

Невже виробник вирішив обкатати технологію фронтальної камери, схованої під поверхнею екрана, на Samsung Galaxy S10 Lite, щоб потім представити в Samsung Galaxy S11 поліпшену версію даного рішення? Звичайно, є й більш просте пояснення, згідно з яким ці рендери не відповідають дійсності і є плодом уяви створив їх дизайнера.

Що стосується задньої панелі, то основна камера розміщена в прямокутному блоці з лівому верхньому куті. Тут все очікувано і сходиться з раніше з’явилася інформацією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут