З офіційного сайту Xiaomi в Китаї пропали всі моделі смартфонів з лінійки Mi 9, які також починаючи з сьогоднішнього дня стало неможливо купити в роздрібних торгових точках бренду на місцевому ринку. Придбати телефони з такого модельного ряду відтепер можливо тільки в сторонніх магазинах, але і це ненадовго, тому що інсайдери заявили про те, що бренд просто зупинив виробництво таких телефонів, причому назавжди. Відзначається, що керівництво компанії вирішило флагмани першої половини 2019 роки вже застарілими, тим більше що їм на зміну зараз доступні дві більш просунутих моделі, називаються які CC9 Pro і Mi 9 Pro 5G, і вони обидві побудовані на базі новітнього «заліза».

Зняття з продажу смартфонів означає, що їх виробництво повністю припинено, і в майбутньому таке вже не почнеться. Тепер Xiaomi Mi 9 офіційно можна вважати застарілою моделлю, нехай він і є одним з кращих смартфонів першої половини нинішнього року. Модель Mi 9 Pro 5G є покращеною версією флагмана, маючи більш потужним технічним оснащенням, акумулятором підвищеної обсягу і, крім того, деякими іншими особливостями, на кшталт підтримки мереж п’ятого покоління 5G. Модель CC9 Pro – це повний аналог Mi Note 10, але призначена вона для китайського ринку, де продається під такою назвою. Швидше за все, вже незабаром купити звичайний флагман на міжнародному ринку також виявиться неможливо, тому що він просто покине такий, ставши недоступним для покупки.

Виробництво будь-яких смартфонів Xiaomi ведеться саме в Китаї, тому, поза будь-якими сумнівами, з часом купити Mi 9 стане неможливо по всьому світу без винятків і будь-яких складнощів. Станеться це відразу після того, як всі складські запаси цього телефону виявляться розпродані, а допомогти з цим можуть різного роду акції та спеціальні пропозиції, які замотівіруют покупців купувати цей вже далеко не самий новий флагман. Програмна підтримка всіх моделей з даної лінійки продовжиться, а тривати вона буде ще щонайменше два роки, тому даний апарат гарантовано оновлять до прошивки MIUI 12 в 2020 році, а в 2021 році до MIUI 13.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут