iPhone 12 Pro стане справжнім компактним флагманом.

Згідно з наявними чутками, в наступному році смартфони iPhone Pro отримають не тільки новий дизайн, але і нові розміри. iPhone 12 Pro (ім’я можливе) оснастять екраном діагоналлю 5,4 дюйма замість поточних 5,8 дюйма, а iPhone 12 Pro Max – дисплеєм діагоналлю 6,7 дюйма проти поточних 6,5 дюйма.

Інсайдер Ben Geskin вирішив показати, як приблизно виглядатимуть ці дві новинки в порівнянні з поточними моделями.

https://twitter.com/BenGeskin/status/1199713951237455872

Як бачимо, iPhone 12 Pro стане істотно меншим, а ось iPhone 12 Pro Max збільшиться щодо попередника не настільки сильно.

Насправді не дуже зрозуміло, навіщо Apple потрібно міняти розміри, адже сьогоднішня лінійка, якщо враховувати iPhone 11, цілком гармонійна, а ось iPhone з екраном діагоналлю 5,4 дюйма для багатьох може здатися надто вже маленьким. Втім, любителів компактних смартфонів все ще чимало, а ось подібних пристроїв з кожним роком все менше, так що iPhone 12 Pro може стати унікальним у своєму класі.

Також чутки вказують на те, що всі три нових iPhone 2020 модельного року будуть оснащені екранами OLED. Але, згідно з новими даними, старші моделі отримають якісніші дисплеї. Джерело каже, що Samsung може видалити окремий сенсорний шар, що дозволить зробити екрани тоншими.

Джерело: Twitter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут