У мережі продовжують з’являтися подробиці про лінійку смартфонів Apple, заплановану до випуску в 2020 році. На цей раз інформацією поділився аналітик Barclays Блейн Кертіс (Blayne Curtis) після недавньої поїздки в Азію, де він провів ряд зустрічей з партнерами Apple з ланцюжка виробничих поставок.

Він повідомив, що обсяг оперативної пам’яті Phone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, нарешті, доросте до 6 ГБ. Це істотний крок вперед по порівнянням з 4 ГБ в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, що дебютували у вересні 2019 року. Також очікується поява система 3D-сканування простору в тильній камері і підтримка високошвидкісних стільникових мереж п’ятого покоління 5G. В базовій моделі iPhone 12 збережеться 4 ГБ оперативної пам’яті, як і в iPhone 11.

Також аналітик підтвердив, що вихід так званого iPhone SE 2 все ще в планах. Виробництво має розпочатися в лютому, а офіційний дебют — в березні. Як очікується, недорого iPhone SE 2 багато перейняв у iPhone 8, включаючи 4,7-дюймовий екран і сканер відбитків пальців Touch ID в домашній кнопці, але при цьому обзаведеться новою платформою A13 і 3 ГБ оперативної пам’яті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут