З чуток, флагманські смартфони Samsung Galaxy S11 майбутнього року зможуть працювати набагато довше автономно, ніж моделі Galaxy S10 поточного року. Причин для цього кілька, компанія дуже масштабно підійшла до вирішення цього питання.

Смартфони будуть працювати на більш енергоефективних однокристальних системах, отримають не такі ненажерливі екрани OLED нового покоління, а також отримають акумулятори підвищеної ємності.

За даними PhoneArena, зростання ємності буде не таким великим, як стверджувалося раніше, але все одно вражаючим. Так, Galaxy S11e обзаведеться батареєю на 3730 мА·год замість колишніх 3100, Galaxy S11 — 4300 мА·год замість 3400, а Galaxy S11+ — 5000 мА·год замість 4100 мА·год.

І ще одна важлива причина була сьогодні розкрита корейськими ЗМІ. Корейська компанія ITM Semiconductor почала поставляти Samsung захисні модулі нового покоління для батарей Galaxy S11. На відміну від захисних схем PCM (Protection Circuit Module), які використовуються в лінійці Galaxy S10, нова технологія дозволяє створювати тісніше розміщувати елементи батарей. Заявлено зменшення до 57% загального розміру батарейного модуля, що дозволяє впровадити набагато більш ємкі акумулятори.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут