В Мережі опублікували концепт-арти і передбачувані характеристики нового флагманського смартфона Nokia 10, який прийде на зміну пентакамерному Nokia 9 PureView в наступному році.

У дизайні лицьової частини нового телефону Nokia 10 використовувати симетричний повноекранний дизайн, а співвідношення екран і площі лицьовій панелі явно покращено. В цілому це нагадує нові смартфони Meizu, рамки яких симетрично зменшуються, але при цьому фронтальна камера продовжує розміщуватись над екраном у вузькій верхній рамці. До речі, у Nokia 10 вона може включати два датчика зображення.

На задній панелі нового Nokia 10 буде цілий блок основної камери, в якій очікується відразу шість датчиків зображення. Сьогодні ми вже бачили шестимодульную камеру у нового смартфона Sony Xperia. Схоже, наступного року нас чекає новий тренд.

Що стосується роздільної здатності датчиків зображення, то мова йде про модулі на 48, 12, 20, 16 і 5 Мп. Шостим модулем стане времяпролетная камера. Фронтальна камера отримає датчик зображення роздільною здатністю 12 Мп.

Новинка повинна отримати однкористальную систему Qualcomm Snapdragon 865, 8 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті, а також модем для роботи в мережах п’ятого покоління. Також очікується бездротова швидка зарядка та інші флагманські функції.

Ціна новинка очікується в районі 1000 доларів (24,5 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут