Як і багато китайських виробників, Xiaomi доповнює інтерфейс Android своїм власними розробками і встановлює масу додатків. Можливо, компанія занадто широко трактувала рамки збору інформації для реклами.

Користувачі програми Xiaomi Quick Apps почали скаржитися на дивне явище. На смартфоні виводиться оповіщення, що воно заблоковано системою Google Play Protect. Пояснення дається таке:

“Ця програма може збирати дані, які можуть використовуватися для вашого відстеження”.

Додаток недоступний в онлайн-магазині Google Play і поширюється в складі власної платформи Xiaomi. Проте, система Google Play Protect може виконувати сканування всіх встановлених на всіх смартфонах з сервісами Google Play.

В принципі, після отримання такого сповіщення користувачеві надається вибір — залишити додаток заблокованим або встановити його, незважаючи ні на що. Раніше в мережі вже з’являлися повідомлення, що додаток запитує занадто багато дозволів — більше 55, які дозволяють відстежувати на пристрої майже будь-яку інформацію, включаючи дозвіл запис відео і звуку. Всю зібрану інформацію додаток зберігає в тимчасовому розділі на смартфоні, а потім завантажує на сервер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут