Добре обізнаний мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомив свіжу інформацію про прийдешні смартфони компанії Xiaomi.

Дані відомості були опубліковані на офіційній сторінці Xiaomi в китайській соціальній мережі Weibo. Представник компанії зазначив, що в цьому році Xiaomi встановила нову планку в сегменті камерофонів, але в наступному році компанія збирається покращити свої досягнення.

Нагадаємо, нещодавно випущений смартфон Xiaomi Mi Note 10, який вийшов в Китаї під назвою Xiaomi Mi CC9 Pro, зайняв перше місце в рейтингу DxOMark, набравши таку ж кількість балів, як і попередніх лідер в особі Huawei Mate 30 Pro.

У Xiaomi стверджують, що Xiaomi Mi Note 10 є кращим камерофоном, при цьому не варто забувати про те, то він коштує істотно менше, ніж Huawei Mate 30 Pro. У наступному році в рейтингу DxOMark в з’явиться велика кількість смартфонів, які зможуть працювати в мережах п’ятого покоління.

Xiaomi стверджує, що її нові смартфони з підтримкою мереж 5G запропонують користувачам камери з неймовірними можливостями. В цьому плані вони перевершать навіть Xiaomi Mi Note 10.

При цьому покупці повинні бути готові, що флагманські 5G-камерофони не будуть дешевими. Називається приблизна ціна від 700 доларів (16,9 тис грн).

Xiaomi і раніше говорила про те, що вона хоче позбутися від іміджу компанії, що випускає дешеві смартфони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут