Восени 2019 року Apple представила нову лінійку флагманських смартфонів iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Після старту продажів пристрою мали досить високий попит навіть в Китаї, незважаючи на торговельну війну з США.

Однак деяким оператором, мабуть, захотілося продати ще більше смартфонів, для чого потрібні окремі стратегії просування. Так, китайський оператор China Mobile вирішив випустити спеціальну контрактну версію iPhone 11 5G. Девайс виявився дешевшим «звичайних» iPhone 11. Про це повідомляє Gizchina.

iPhone 11 5G
Джерело фото: gizchina.com

Важливо сказати, що Apple не випускала жодного пристрою, який би працювала з мережами п’ятого покоління. Відповідно, iPhone 11 5G не отримав модем, який допомагав працювати в інтернеті на величезних швидкостях. Замість цього China Mobile просто пропонує покупцеві пакет трафіку спеціально для 5G. Тому користувач не зможе переключитися з LTE, але в мережі можна буде провести більше часу.

5G
Джерело фото: ithome.com

У Купертино поки ніяк не анонсували свої плани з розвитку гаджетів з 5G. З чуток, в 2020 році Apple повинна випустити перший iPhone, який буде працювати з мережею нового покоління. Про це ж ще влітку говорив аналітик Мін-Чі Куо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут