2020 року Apple може повністю змінити дизайн iPhone 12, зробивши його більш класичним, схожим на старі смартфони компанії. Згідно з інформацією від Phone Arena, наступний Айфон буде схожий на гібрид iPhone 4 і iPhone 11, що увібрав в себе позитивні риси обох моделей.

На основі отриманих інсайдерських даних Phone Arena скомпонувала рендери майбутнього iPhone 12. Від iPhone 4 новинка візьме класичний дизайн з закругленими кутами, а від iPhone 11 – невеликий чубчик (куди ж без нього) і чотири потужних фотомодулі замість трьох. Це не повноцінний дизайн, а лише спроба продемонструвати ймовірний вид новинки від Apple. Що характерно, повернення до класичної естетики не буде повним сюрпризом, враховуючи перероблений iPad Pro 2018 року.

Після переходу на масив з трьох камер на iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, наступного року Apple може додати 3D ToF-сенсор з датчиком глибини. Подібним фотосенсором вже володіє їхній головний конкурент Galaxy Note 10 Plus – він дозволяє краще оцінювати відстань до об’єкта і формувати з плоских фотознімків повноцінні 3D моделі. Впровадження такої фотокамери допоможе Apple розвинути технології доповненої реальності саме в iPhone 12.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут