Експерти з компанії Trend Micro перевірили Google Play Store на наявність шкідливого програмного забезпечення. В результаті фахівцям вдалося виявити 49 додатків з вірусами.

З кожним днем ​​в інтернеті з’являється все більше шкідливих додатків, які встановлюють настирливу рекламу на смартфоні або стимулюють людини зробити клік в певному місці. Однак деякі програми можуть і викрадати особисті дані, що може призвести до втрати грошових коштів або конфіденційних мультимедійних файлів. Щоб уникнути подібного результату, експерти з компанії Trend Micro перевірили один з найпопулярніших сервісів для скачування додатків Google Play Store на наявність шкідливого програмного забезпечення. В результаті фахівці виявили 49 потенційно небезпечних програм, які забувають смартфон настирливої ​​рекламою.

Однак деякі додатки все ж могли викрасти дані користувача, тому експерти рекомендують обережніше ставитися до стороннього ПО. Всі 49 програм вже вилучені з Google Play Store, але додатки встигли завантажити більше трьох мільйонів людей. Варто відзначити, іноді програми починають працювати не відразу після установки, що ускладнює виявлення винуватця збою в системі. Щоб уникнути подібного, слід читати коментарі про програму, а також дізнатися більше про розробника. Тільки так можна захистити себе і свої дані від зловмисників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут