Мережеві джерела опублікували серію «живих» фотографій, на яких, як стверджується, зображений прототип смартфона майбутнього сімейства OnePlus 8. Потрібно відразу обмовитися, що якість знімків залишає бажати кращого. До того ж немає повної впевненості в тому, що на зображеннях дійсно показаний апарат серії OnePlus 8, а не якийсь інший тестовий зразок.

У тильній частині корпусу зображеного пристрою видно логотип OnePlus та маркування 5G, яка вказує на підтримку мобільних мереж п’ятого покоління. Основна багатомодульна камера має вертикальну орієнтацію оптичних елементів. Дисплей отримав довгасте отвір для подвійний фронтальної камери.

У нижній частині корпусу розташований симетричний порт USB Type-C. Веб-джерела також вказують на нове кольорове виконання в градієнтному стилі. З чуток, в нове сімейство смартфонів увійдуть моделі OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro. Перша нібито отримає 6,5-дюймовий дисплей, друга – 6,65-дюймовий. Частота оновлення буде досягати 120 Гц.

Новинкам приписують наявність поки не представленого процесора Snapdragon 865, до 12 Гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувача місткістю до 256 Гбайт. Анонс очікується в другому кварталі наступного року. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут