Сьогодні компанія офіційно представила камерофон Xiaomi CC9 Pro, і сьогодні ж фахівці DxOMark опублікували огляд пентакамеры цієї моделі. Якщо коротко, то CC9 Pro виступив дуже добре — він зупинився в півкроку від лідера рейтингу, що стоїть в два рази більше.

На першому місці рейтингу DxOMark як і раніше знаходиться «санкційний» Huawei Mate 30 Pro: у нього 132 бали за фотозйомку і 100 балів за зйомку відео. Бали CC9 Pro розподілилися дещо інакше: 130 за зйомку фото і 102 за зйомку відео. Підсумковий бал у цих моделей однаковий: 121. У загальній таблиці рейтингу Xiaomi CC9 Pro зайняв друге місце, змістивши на третє Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

З повною версією огляду камери CC9 Pro можна ознайомитися за посиланням, але якщо загалом, то фахівці високо оцінили можливості зуму і якісний автофокус. Знімки, зроблені за допомогою надширококутний об’єктив, добре деталізовані і не докучають геометричними спотвореннями, а нічні знімки відрізняються природними відтінками шкіри завдяки наявності чотирьох спалахів різного світіння. У плюсах при зйомці відео — деталізація, хороша експозиція і кольори, відмінний автофокус.

Мінусів зовсім небагато. Наприклад, при зйомці фото — обмежений динамічний діапазон в порівнянні з конкурентами (які, нагадаємо, коштують мінімум удвічі дорожче), при зйомці відео — те ж саме плюс випадання кадрів.

Враховуючи висновки фахівців і вартість моделі (від $400 – 10 тис грн), Xiaomi CC9 Pro — кращий претендент на звання народного камерофона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут