Apple попередила власників iPhone 5 і інших старих моделей смартфонів і планшетів, що без оновлення iOS їх пристрої перестануть працювати нормально.

У старих пристроях Apple, які давно не оновлювалися, є проблема з налаштуванням часу. Помилка полягає в тому, що в iOS час автоматично налаштовується через GPS. Але в системі підрахунків часу є обмеження, через який пристрій буде ставити некоректний час після 3 листопада.

Проблема стосується відразу кілька смартфонів і планшетів Apple, але найбільше постраждали власники iPhone 5. У них перестають працювати майже всі сервіси: магазин додатків App Store, браузер Safari, пошта, хмара iCloud та інше. Фактично смартфон залишається без інтернету. Для вирішення проблеми потрібно тільки завантажити оновлення iOS 10.3.4.

Ще проблема є в:

  • iPhone 4S
  • iPad 2, 3 покоління, 4 покоління і Mini

Власникам цих пристроїв потрібно перевірити, щоб стояла версія iOS 9.3.6 або iOS 10.3.4. Якщо стоїть стара система, потрібно встановити оновлення. Для цього на сайті Apple є  інструкція.

Зараз користуватися iPhone 4S і навіть «п’ятіркою» складно, а купувати їх немає сенсу. Найдоступнішим і актуальним смартфоном  Apple  на сьогодні залишається iPhone 6S, який оновився до iOS 13.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут