Згідно з інформацією Nikkei Asian Review, компанія Apple вже робить установку постачальників комплектуючих для смартфонів iPhone на наступний рік, причому мова йде про моделі з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Джерела стверджують, що компанія Apple налаштована на те, щоб випустити до 80 мільйонів смартфонів iPhone з підтримкою 5G в наступному календарному році. Враховуючи те, що нові смартфони виходять у другій половині вересня, виходить, що Apple готова відвантажити таку кількість телефонів лише за три з лишнім місяці.

У нових смартфонах буде використовуватися апаратна зв’язка з однокристальних системи Apple A14 Bionic і модему Snapdragon X55 компанії Qualcomm, який і забезпечить нові смартфони підтримкою мобільних мереж наступного покоління.

Допоможе iPhone 5G зростання компанії, поки сказати складно, так як до того моменту не ринку буде величезна кількість 5G-смартфонів від самих різних виробників, включаючи дуже доступні моделі. Але не варто забувати про відданою базі шанувальників продукції Apple, які ще довго будуть зберігати вірність компанії, так що за найближче майбутнє Apple можна не переживати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут