Процесор Core i9-10980XE технічно мало відрізняється від Core i9-9980XE, але коштує вдвічі менше, ніж на старті просили за останню модель. Це робить Core i9-10980XE набагато більш привабливою пропозицією, як, власне, і всю лінійку Cascade Lake-X.

Однак вистачить навіть настільки значної знижки для того, щоб гідно конкурувати з процесорами AMD? Фахівці джерела провели тестування нового флагмана Intel, щоб отримати відповідь на це питання.

Читайте також  У мережі розмістили відео з випробування безпілотника “Демон”

На жаль, в тестуванні не брав участь ні один CPU Ryzen Threadripper, з якими і конкурують процесори Core-X, а також немає в огляді та Core i9-9980XE, тому насправді складно робити якісь чіткі висновки. Але таке тестування краще, ніж ніякого, так що перейдемо до результатів.

          

Отже, через описані вище причини висновки будуть не особливо інформативні. Зокрема, у додатках, які здатні повноцінно навантажити велику кількість ядер, Core i9-9980XE завжди швидше Ryzen 9 3900X, але ці CPU в реальності зовсім не конкурують між собою. По-перше, новинка Intel вдвічі дорожче, по-друге, системні плати для Core-X також істотно дорожче. Втім, дещо корисне ми можемо виділити навіть з цього тесту. Наприклад, в деяких додатках різниця між Ryzen 9 3900X і Core i9-10980XE набагато менше, ніж різниця в ціні між платформами.

Також варто звернути увагу на енергоспоживання. І особливо на те, що 18-ядерний Core i9-10980XE споживає менше восьмиядерного Core i9-9900K.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут