Перевірений мережевий інсайдер Бен Гескин (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери нових смартфонів, поділився шматочком креслення наступного смартфона iPhone.

На кресленні показана бічна частина смартфона, де буде розташовуватися смужка для антени. Його інформатори підтверджують, що в прототипі нового iPhone цей елемент буде, по-перше, ширше звичайного (понад 1 мм). А по-друге, ця смужка буде виготовлена не з пластику, як раніше, а з нового матеріалу (скло, кераміка або сапфір). Імовірно, на цей крок Apple піде, щоб забезпечити смартфону надійний прийом сигналу в мережах п’ятого покоління.

Крім того, джерело підтверджує, що Apple тестує нове покоління системи розпізнавання користувачів по обличчям Face ID. Датчики і об’єктиви будуть зменшені за габаритами, щоб поміститися у вузькій рамці екрану. Це дозволить відмовитися від характерної для останніх декількох поколінь смартфонів iPhone чубчика.

Нарешті, є дані, що Apple все ж планує відмовитися від роз’єм Lightning на користь бездротової зарядки і швидкісної передачі даних по повітрю. Даний момент здається не до кінця зрозумілим. Слова інсайдера вказують на те, що Apple не замінить Lightning на USB-C, а повністю прибере роз’єм за непотрібністю. Втім, інформатор уточнює, що це входить в довгострокові плани компанії, так що, можливо, відмова від фізичної роз’єму і відбудеться, але не в наступному році.

У будь-якому випадку новий смартфон повинен виявитися дуже цікавим. Але ще до нього вийде iPhone SE 2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут