Samsung готується до початку масового виробництва
Нові відомості вказують на те, що перші смартфони з подэкранными фронтальними камерами будуть випущені вже зовсім скоро.

Першою компанією, яка випустить Комерційний смартфон з фронтальною камерою, захованою під поверхнею екрану, стане південнокорейська компанія Samsung.

Південнокорейський ресурс The Elec повідомляє, що технологія Under Display Camera від Samsung (UDC) дебютує в реальному смартфоні, а не в прототипі вже в першій половині 2020 року. Вона вже готується до масового виробництва подібних дисплеїв, які називають UDC OLED.

Раніше була представлена абревіатура HIAA, яка означає «Отвір в активній області». Samsung використовує обладнання HIAA1 для своїх дисплеїв, які мають вирізи під фронтальні камери. У той час як Обладнання HIAA2 буде використовуватися для технології under Display Camera. Обладнання включає лазери, що дозволяють зробити кілька крихітних отворів в дисплеї, щоб поліпшити передачу світла на камеру під екраном. Процес отримав назву лазерне травлення.

В даний момент команда Samsung з досліджень і розробок зосереджена на зменшенні розміру і кількості пікселів в цій області і збільшення прозорості та проникності підкладки. Поточна підкладка OLED не прозора і має жовтий відтінок.

Варто бути готовими до того, що перші смартфони з подібними камерами під екраном будуть робити не такі якісні Селфі, як існуючі флагмани. Але, як було і з подэкранными сканерами відбитків пальців, технологія покращиться в наступних поколіннях.

Можливо, технологія дебютує в Samsung Galaxy S11 і потім буде реалізована в Galaxy Fold 2, проте надійний інсайдер стверджує, що мова йде про іншому смартфоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут