OnePlus 8 Pro був представлений на перших рендерах, які обіцяють великі зміни порівняно з попередником. На місці висувної селфі-камери з’явиться круглий отвір. Не всі будуть задоволені цією зміною.

OnePlus 7 Pro деякими фанатами був визнаний найкращим флагманом OnePlus в історії, що було зумовлено блискучими компонентами та чудовою якістю екрану з оновленням 90 Гц.

Обґрунтований дизайн із симетричним вигнутим екраном без вирізу та мобільною камерою для автопортрету також виявилися значними. Як вказує відомий витік OnLeaks, майже ідеальний дизайн буде суттєво змінено в OnePlus 8 Pro.

OnePlus 8 Pro по графіці

Наступник 7 Pro матиме дисплей AMOLED з вигнутими краями, але його суттєвою особливістю вже не буде симетрична форма без будь-яких прикрас – китайський виробник придумав ідею впровадити круговий отвір у екрані .

OnePlus-8-Pro-5K-рендеринга 4-1068x601

Важко назвати цю ідею геніальною, адже в такому дизайні OnePlus 8 Pro буде менш візуально привабливим і стане схожим на флагманські конструкції Samsung.

Дірка в матриці не зменшує шансів на успіх моделі, але це, безумовно, не дасть йому багато позитивних думок. У багатьох клієнтів може скластися враження, що OnePlus 8 Pro стане смартфоном попереднього покоління стосовно OnePlus 7 Pro.

Що є результатом дірки на екрані?

У цьому «безумстві» OnePlus може бути певний зміни, які я не ризикую навіть уточнити. А саме в такій формі OnePlus 8 Pro міг би бути смартфоном з IP-водонепроникним сертифікатом за умови, що китайський творець вирішить інвестувати в нього.

Рис.  OnLeaks та 91мобілі

OnLeaks 

Ще однією перевагою кнопки всередині екрану може бути використання технології швидкого розпізнавання обличчя, функціонування якої передає ціль у випадку розширюваної камери. Здається, що крім оптичного зчитувача, вбудованого в екран, буде другий спосіб забезпечення доступу до телефону на борту – розпізнавання обличчя менш безпечне.

На задній панелі флагмана буде чотирьохядерна камера з ToF 3D датчиком глибини, і буде розташовуватися на передній 6,65-дюймової панелі з технологією AMOLED. Це буде лише на 0,02 дюйма менше, ніж екран OnePlus 7 Pro.

Корпус OnePlus 8 Pro матиме розміри 165,3 x 74,4 x 8,8 мм. Ні на одній з його сторін не знайдеться класичний роз’єм для навушників – китайці повністю відмовилися від нього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут