Нещодавно в Мережі з’явилися рендери очікуваної новинки iPhone SE 2 від американського технологічного гіганта компанії Apple. За інформацією інсайдерів, прем’єра смартфона може відбутися вже в першому кварталі 2020 року, але виробник поки не підтверджував ці дані.

В минулому рендери iPhone SE 2 вже з’являлися в мережі, але нові дещо відрізняються від попередніх. Наприклад, зараз можна побачити, що дисплей смартфона оточують широкі рамки, тому багато розглянули схожість з більш ранньою моделлю – iPhone 8. У нижній частині передньої панелі iPhone SE 2 розробники розмістили звичну для користувачів «яблучних» пристроїв кнопку Home, в яку вбудований Touch ID.

Згідно з наявними даними, iPhone SE 2 інженери Apple обладнають 4,7-дюймовим РК-дисплеєм і ОЗУ об’ємом 3 ГБ. На рендерах, крім усього іншого, можна розглянути, що основна камера знаходиться на тильній стороні корпусу, причому разом зі світлодіодним спалахом злегка виступає над поверхнею. Даний нюанс розглядається як підтвердження інформації про оптику високого класу, здатної робити знімки не гірше, ніж флагман виробника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут