На думку фахівців відомого сервісу DxOMark, що спеціалізується на рейтингах фотообладнання, флагманський Huawei Mate 30 Pro зараз є найкращим камерофоном в світі. Однак і у рекордсмена можна знайти недоліки.

Мережевий інформатор RODENT950 дозволив собі висловитися з приводу «найбільш ненависних» особливостей нового Mate 30 Pro. Він звернув увагу, що захисне скло, що прикриває модулі основної камери на задній панелі, сильно забруднюється, відбитки пальців залишаються на ньому легко і у великій кількості. Як доказ, він виклав досить вражаючу фотографію. 

Названий один з головних недоліків камери кращого камерофона в світі Huawei Mate 30 Pro

Така особливість дизайну призводить до того, що іноді знімки виходять «затуманеними», особливо в нічний час або коли сонце потрапляє в кадр. 

Названий один з головних недоліків камери кращого камерофона в світі Huawei Mate 30 Pro

Також автор висловив невдоволення «екраном-водоспадом» і функцією регулювання гучності за допомогою сенсорних бічних граней, яка прийшла на зміну апаратним боковим кнопкам. Бічні віртуальні кнопки дозволяють не тільки регулювати гучність, а й, наприклад, керувати в мобільних іграх. Проте, в ряді ситуацій зручніше старі-добрі апаратні кнопки, особливо, коли треба терміново зменшити звук в темряві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут