Представлений у вересні iPhone 11 Pro Max став найдорожчим смартфоном компанії – але, схоже, у наступного смартфона Apple є всі шанси встановити новий «рекорд». Авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо заявив, що iPhone 12 буде продаватися ще дорожче – і пояснив, чому компанія в черговий раз підніме цінову планку.

У своєму новому звіті Куо припустив, що нові методи виробництва і інтеграція композитних матеріалів в корпусу нових смартфонів Apple приведуть до зростання цін наступного покоління iPhone. За його словами, «основою натхнення» для розробників дизайну iPhone 12 може стати iPhone 4, при цьому собівартість гаджета відчутно збільшиться.

Аналітик також очікує, що всі версії iPhone 12 будуть оснащуватися 5G-модемами – це призведе до ще більшого подорожчання новинок. Apple, за його словами, ще не готова випускати власні модулі в значних кількостях і буде змушена закуповувати їх у Qualcomm.

Зараз в США iPhone 11 Pro Max коштує від $ 1099. Базова модифікація iPhone 12 імовірно обійдеться покупцям в $ 1200 і дорожче. У першому кварталі 2020 го очікується поява «бюджетного» iPhone SE 2, але, за чутками, новинка буде підтримувати роботу лише в мережах четвертого покоління.

1 коментар

  1. лучше бы аналитик предсказал курс гривны и почему импортеры не снижают цены на айфоны при падении курса долара

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут