Однією з найбагатших і відомих у всьому світі корпорацій є Google, яка робить все заради того, щоб її фірмове програмне забезпечення ставало якомога більш популярним і затребуваним. Для цього тисячі розробників постійно щось покращують і впроваджують нові можливості. Сьогодні, 30 березня 2019 року, стало відомо про те, що «пошуковий гігант» додав приховану можливість в усі смартфони на Android, і її вже можуть випробувати всі бажаючі, причому користувачі гарантовано залишаться задоволені таким нововведенням.

Як стало відомо від видання Trashbox, компанія Google додала приховану нову можливість в усі смартфони на базі Android, а щоб отримати до неї доступ достатньо просто оновити фірмове програмне забезпечення через магазин G Play. Важливо простежити, щоб встановився додаток Google версії вище 9.46.6.21, яка вже доступна в більшості регіонів світу. Після цього, щоб протестувати нововведення, потрібно відключатися від Wi-Fi, а також деактивувати мобільний інтернет.

Зробити це можна шляхом включення авіарежіму в налаштуваннях смартфона на Android. Після цього потрібно запустити додаток Google і в пошуковому рядку написати «Android Q», після чого програма повідомить про те, що «Мобільний інтернет відключений». Зліва від цього напису буде картинка, на яку потрібно натиснути. На ній зображено хмара з парасолькою. Слідом за цим відразу ж активується секретна прихована можливість, про яку ніхто не знав до цього самого моменту. Вона представляє із себе гру в стилі Flappy Bird.

Грати в цю відеогру вкрай просто, але попри це пройти її неймовірно складно. Потрібно маневрувати між птахами і хмарами, уникаючи з ними зіткнення. Чим на більшу висоту вийде піднятися, тим більше вдасться набрати очок. У міру збільшення очок швидкість гри, у якій немає конкретної назви, підвищується, і це ускладнює ігровий процес, тому що приймати рішення доводиться моментально. До цього самого моменту ніхто не знав, що в додаток Google вбудована така унікальна за своєю суттю можливість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут