Як активувати безпечний режим в Android-смартфоні. 

Ми настільки сильно покладаємося на смартфони сьогодні, що коли наш «маленький помічник» починає працювати повільно, зависати і взагалі проявляє якісь ознаки поганої роботи, ми не можемо повноцінно займатися своїми справами, пише portaltele.com.ua . 

За законом підлості подібне відбувається саме в той момент, коли у нас немає можливості повноцінно зайнятися ремонтом. Але в більшості випадків для швидкої лагодження буде достатньо здійснити пару дій в безпечному режимі. І сьогодні ми розповімо вам, як активувати безпечний режим на вашому Android-смартфоні

Безпечний режим дозволяє використовувати «чисту» операційну систему без запуску будь-яких допоміжних додатків. Це може бути корисно і для діагностики. 

Наприклад, якщо ваш смартфон на Android без проблем працює в безпечному режимі, це вказує на те, що гаджет в порядку і проблема криється в сторонньому додатку. Та й для вибіркового тесту деяких функцій безпечний режим відмінно підійде. 

Зараз ми розглянемо найбільш поширений варіант, який підійде більшості власників смартфонів від LG, Huawei, Google, Lenovo, Sony і навіть Panasonic. Samsung має дещо інший підхід. 

Як включити безпечний режим

Перед включенням безпечного режиму спробуйте перезавантажити пристрій, так як це може вирішити більшість проблем. Ну а якщо це не допомогло, то ось найбільш простий метод: 

Утримуйте кнопку вимикання на бічній панелі пристрою, поки не з’явиться спеціальне меню (або пристрій не буде вимкнено, це актуально для зовсім старих моделей). 

Якщо в меню є опція перезапуску, натисніть перезапустити. Якщо немає – вимкніть пристрій. 

Як вимкнути телефон може зайняти кілька секунд. Як тільки екран повністю потемніє, це буде означати, що смартфон вимкнений. 

Далі якщо у вас смартфон не від Samsung, то вам потрібно включити смартфон і в момент появи логотипу затиснути клавішу зменшення гучності.

Якщо ж у вас апарат від південнокорейської компанії, то вам потрібно одночасно затиснути кнопку включення і зменшення гучності. 

Якщо все зроблено правильно, то після повного перезавантаження ви побачите напис «безпечний режим» в лівому нижньому кутку екрану. 

Використання безпечного режиму для вирішення проблеми

Тепер, коли ви знаходитесь в безпечному режимі, ви можете почати діагностику. Подивіться на список програм, які автоматично запускаються при завантаженні пристрою, включаючи віджети, а також недавно встановлені або оновлені програми. Дуже часто проблема криється саме в них.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут