Видання Letsgodigital опублікувало комп’ютерні зображення нового складного смартфона Samsung на підставі ескізів, які були взяті зі свіжого патенту, зареєстрованого південнокорейською компанією.

При першому ж погляді на модель виникають асоціації з дебютним складним смартфоном Xiaomi. Так, новий смартфон Samsung може складатися в двох місцях, однак якщо чесно, досить складно зрозуміти, для чого виробники йдуть в цьому напрямку. Все одно в складеному стані зменшити розмір пристрою в плані не вийде, неважливо, складається він навпіл або в двох місцях. При цьому вартість пристрою збільшується.

У складеному стані екран огинає пристрій, що робить його більш уразливим до подряпин і пошкоджень в результаті падіння. При цьому дві частини, що складаються, значно товщі від центральної, тобто в складеному стані смартфон не сильно збільшується по товщині.

Раніше джерела повідомляли, що компанія Samsung працює над декількома моделями складних смартфонів, але подібна модель не згадувалася. Втім, у компанії може бути скільки завгодно патентів, але далеко не всі вони будуть реалізовані в комерційних продуктах.

Samsung Galaxy Fold, перший смартфон виробника з гнучким екраном, вийде 3 травня цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут