У 2007 році телефон від Apple чекали багато. Це було логічно – випустивши надуспішний iPod, «яблучна» компанія просто не могла не задуматися про смартфон.

«Провісників», експертів і аналітиків одинадцять років тому хоч і бути поменше, ніж сьогодні, але теж, як то кажуть, вистачало. Проблема була в тому, що люди дивилися на iPhone з точки зору тих, що були на ринку пристроїв.

steve jobs pre iphone slide

В результаті з’являлися ідеї і концепти, від яких сьогодні залишається тільки хапатися за голову. Нижче ми зібрали кілька дизайнерських концептів iPhone, що з’явилися в Мережі в різні роки перед виходом самого першого смартфона Apple. Вони наочно ілюструють проста теза про те, що займатися «предсказательством» – справа вкрай невдячна.

На думку цих дизайнерів, iPhone повинен був стати або непоказною «розкладачкою», або трохи зміненим iPod – звичайно ж, з коліщатком.

iPhone 2G концепт-1

Ну, це навіть не смішно – особливо з урахуванням того, що в 2007 році тролів в Інтернеті було помітно менше, ніж сьогодні:

iPhone 2G концепт-2

Мінімалістичний концепт першого iPhone. Напевно, його автору дуже подобався калькулятор в Mac OS X:

iPhone 2G концепт-3

Любителі  BlackBerry  були впевнені, що смартфон Apple отримає повноцінну фізичну клавіатуру і буде битися з «ожинового» флагманами. Так, напевно, якби iPhone був таким, BlackBerry продовжував би домінувати на ринку:

iPhone 2G концепт-4

Motorola RAZR  була популярною і досить інноваційної «розкладачкою». Зрозуміло, знайшлися і дизайнери, які представляли собі iPhone схожим на пристрій від Motorola:

iPhone 2G концепт-5

iPhone 2G концепт-6

Що ж … як щодо iPhone у вигляді міні-ноутбука?! ..

iPhone 2G концепт-7

… Або слайдера?!:

iPhone 2G концепт-8

Як і сьогоднішні «концептери», дизайнери середини «нульових» мало думали про практичне застосування своїх смартфонів. Цікаво, як можна набирати текст на такій маленькій клавіатурі?

iPhone 2G концепт-9

Ну, ось це вже трохи більше схоже на те, що 9 січня 2007 року на MacWorld Expo показав Стів Джобс:

iPhone 2G концепт-10

Який висновок ми можемо зробити на основі побаченого? Якщо Apple береться за те, щоб показувати світові щось дійсно нове, нашої уяви не вистачає для того, щоб навіть приблизно зрозуміти, чого саме чекати від купертіновцев. джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут