Був у Sony смартфон Xperia XZ5 Premium, фішкою якого став 5,5-дюймовий дисплей 4K UHD (3840х2160 пікселів). Експерименти з рекордним дозволом в смартфонах японці продовжили і в цьому році володарем екрану з 4К дозволом став Xperia 1. Така матриця – досить спірне рішення, адже більшість користувачів особливої різниці в зображенні не побачать, а швидкість поїдання батарейки явно відчують. Правда, раніше для роботи в стандартному інтерфейсі і більшості додатків використовували FullHD-дозвіл, а в додатках для перегляду відео та фото вже переключалися на 4К.

У випадку з Xperia 1 ніякого жонглювання здатністю не буде. На одному з форумів підтримки Sony повідомила про те, що дисплей нового флагмана завжди буде відображати картинку у форматі 4К за винятком випадків, коли контент або софт не буде пропонувати відповідну підтримку. Є припущення, що все ж в налаштуваннях користувачі зможуть задати нижче значення роздільної здатності.

Нагадаємо, що Sony Xperia 1 був представлений на MWC 2019, а його продажі стартують в травні. У новинці зробили акцент на незвичайному «кінематографічному» дисплеї з співвідношенням сторін 21: 9, потужну апаратну платформу Snapdragon 855 і потрійну камеру з датчиками на 12 Мп.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут