Новий флагман Samsung має всі шанси виглядати подібним чином.

Відомий інсайдер під ніком Ice universe опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter змінену в графічному редакторі фотографію флагманського смартфона Samsung Galaxy S10 +.

Дане зображення пропонує всім охочим оцінити, наскільки зручним і красивим буде розміщення фронтальної камери в центральній верхній частині екрану.

В цілому до дисплеїв типу Samsung Infinity-O виникає питання наступного характеру: наскільки це взагалі затребувано і необхідно користувачам. Адже наявність крихітної області дисплея між камерою і рамкою екрану користувачам ніяк не допомагає. Тобто по суті подібна камера, як на зображенні, не так уже й відрізняється від камер, розташованих в «брові» або каплевидному вирізі.

Компанія Samsung вже фактично підтвердила, що в результаті фронтальна камера буде розташовуватися прямо під поверхнею дисплея. Але до появи таких смартфонів пройде ще трохи часу, так що новий флагман Samsung має всі шанси виглядати подібним чином.

Коли на дисплеї не буде видимих вирізів для неї, а камера буде не висувною, а прихованою під екраном, то це стане дійсно наступним кроком розвитку індустрії. А поки що всі ці вирізи і заяви розробників про те, що вони першими випускають ті чи інші смартфони, явно вказують на перехідний етап, коли компанії займаються пошуком нового оптимального рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут