Мода з відмовою від 3,5 мм аудіороз’єму тепер докотиться і до смартфонів Meizu, але компенсація у вигляді вологозахисту не з’явиться. Інформація про відмову компанії в новому поколінні флагманів від міні-джека з’явилася ще в листопаді минулого року, тепер прийшла чергова інсайдерська інформація, що підтверджує це.

Щоб скрасити гіркоту втрати 3,5 мм роз’єму для навушників, компанія має намір запропонувати перехідник з вбудованим ЦАП і можна буде прикупити фірмові Bluetooth-навушники.

Візитною карткою останніх пристроїв Meizu була кільцевий світлодіодний спалах, його ж отримають і новинки, а ось від лазерного фокусування вирішено відмовитися. Підтверджують джерела, що нас чекає одночасний реліз Meizu 16S і Meizu 16S Plus, які, перш за все, будуть відрізнятися габаритами і ємністю батарейки. Обидва смартфони запропонують AMOLED-дисплеї, в які вмонтують дактилоскопічний датчик, платформу Snapdragon 855 і можна чекати на появу потрійної тильної камери, де роль «ведучого» візьме на себе сенсор Sony IMX586.

Масове виробництво новинок має розпочатися в кінці березня, а ось офіційний реліз обіцяють на початку квітня. Цінник на Meizu 16S повинен стартувати з позначки $ 490.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут