??????????????????????????????????????????????????????????

Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) видало південнокорейської компанії Samsung патент на вельми незвичайне переносна пристрій. Документ носить лаконічну назву «Камера» (Camera). Заявка на винахід була подана ще в вересні 2016 року, але опублікований патент тільки зараз.

Потрібно відразу обмовитися, що документ відноситься до категорії дизайнерських, тому будь-які технічні подробиці відсутні. Але наведені ілюстрації дозволяють отримати уявлення про конструкцію гаджета.

За задумом Samsung, до складу пристрою увійдуть три оптичних блоку з датчиками зображення, які розташуються на кільцеподібному кріпленні. Крім того, можна бачити додатковий модуль, ймовірно, що містить основні електронні компоненти і акумуляторну батарею.

Теоретично при використанні ширококутних об’єктивів носимая камера зможе проводити зйомку панорам з охопленням в 360 градусів. Носити таке «намисто» користувачі зможуть на шиї. Втім, в даний час камера з описаної конструкцією існує тільки на папері. Не виключено, що пристрій так і залишиться дизайнерської розробкою, якій не судилося з’явитися на комерційному ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут