В минулому місяці вийшов Xiaomi Mi 9 привернув величезну увагу покупців за свою невисоку ціну і просто монструозну продуктивність, яка побила всі рекорди . Однак купити такий смартфон пощастить не всім. Ажіотаж в Китаї на новинку привів до того, що спостерігається гостра нестача пристроїв в роздрібних мережах і Xiaomi просто не в змозі забезпечити ринок потрібною кількістю мобільних телефонів, повідомляє Andro-News .

Це призвело до того, що вчора Xiaomi виступила із заявою про призупинення продажів Xiaomi Mi 9, Mi 9 SE і Mi 9 TE. Офіційною причиною для такого кроку названо недостатню кількість пристроїв на складах.

“Компанія Xiaomi приносить свої вибачення за тимчасове припинення продажів популярного смартфона Mi 9 через недоліки мобільних пристроїв на складах рітейлерів. Ми глибоко шкодуємо про те, що трапилося, і ми сподіваємося, такого більше не станеться. Про початок наступних продажів ми вам повідомимо”, – йдеться в офіційній заяві Xiaomi.

Цікавою залишається той факт, що в той час, як виробник не в змозі забезпечити попит на флагманські смартфони, паралельно він заявляє про своє бажання відмовитися від випуску компактних субфлагманів через їх низьку популярність.

У компанії обіцяють відновити продажі пристроїв з 19 березня. Але експерти не вірять, що за 3 дні можна встигнути заповнити дефіцит пристроїв на ринку, так що не виключено, що призупинення продажів може затягнутися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут